PODRÓŻ NA BLISKI WSCHÓD
Moja ostatnia podróż na Bliski Wschód, pod koniec lipca 2019 r.-  trwała tydzień, gdzie odwiedziłam 3 kraje, 6 miast i odbyłam 15 spotkań – była to jednocześnie wielka przygoda i duży sukces.
Począwszy od Bejrutu i okolic, aż do Rijadu, Dżeddy, Dammam, Al Khobar, Bahrajnu.
Muszę przyznać, że Bliski Wschód nadal mnie zaskakuje w bardzo pozytywny sposób i nie mogę się doczekać powrotu. Mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu znów tego doświadczę.
Zawsze powtarzam – dobre wieści nie mają świetnego PR. Za to te złe maja genialny.
Mówimy tylko o negatywnej stronie rzeczy/wydarzeń lub o tych szokujących, a nie o zwykłych. Cóż, należy to głośno powiedzieć – bycie KOBIETĄ w świecie arabskim wcale nie jest problemem – tak jak niektórzy próbują nas w tym utwierdzić.
Jednym z moich działań biznesowych jest proklamowanie życzliwości krajów Bliskiego Wschodu i krajów arabskich tak jak ja tego doświadczam. 
Współpraca z Arabami wymaga pewnej dawki cierpliwości i przygotowania kulturowego, ponieważ w Europie prowadzimy biznes w inny sposób – jednak – regularna dawka szacunku dla innych powinna wystarczyć w początkowej fazie, dopóki nie zrozumiemy drugiej strony.
Ponadto Arabia Saudyjska jest dość przyjaznym miejscem dla European Businesswoman, która oferuje wspaniałą gościnność, profesjonalnych i dobrze wykształconych partnerów biznesowych, a także szeroką gamę możliwości biznesowych, biorąc pod uwagę ciągłe zmiany w tym kraju.
Niestety, nie jestem zbyt dobry w rejestrowaniu wszystkiego na zdjęciach – co znacznie ułatwiłoby ten post, jednak są 2 – dzięki uprzejmości moich partnerów biznesowych, które mam jako pamiątkę.
Jeśli masz jakieś pytania związane z możliwościami biznesowymi w Arabii Saudyjskiej – skontaktuj się z nami.