ZAŁOŻYCIELKA
Agnieszka Klimczak

Urodzona w komunistycznej Polsce. Dorastająca w raczkującym kapitalizmie i demokracji. Wykształcona w pięknym zabytkowym wiecznym mieście, Rzymie; doświadczanie zawodowe zdobyte w krajach Bliskiego Wschodu. Pasjonatka kultury bliskowschodniej.
Po powrocie do kraju, w 2015 roku – kraju zupełnie innego niż ten opuszczony w 2000 roku w stronę nowego życia i przygód, ze zdobytym kapitałem doświadczeń i relacji zawodowych, wypracowanej pewności siebie na międzynarodowej arenie – w 2016 rodzi się IDDENI – firma która wprowadza polskie marki na globalne rynki.
Ponad 15 lat profesjonalnego doświadczenia międzynarodowego, jako kapitał kulturowy, nabyty wyłącznie poprzez długoterminowy pobyt w różnych kulturach, obecnie wykorzystywany do wprowadzenia wybranych polskich marek na rynki międzynarodowe poprzez wieloletnie relacje zawodowe i prywatne.
Prywatnie – pozytywna ryzykantka, zawsze optymistycznie nastawiona do życia, nie uznająca problemów tylko widząca wyzwania; dzielenie się to główne motto życia – zarówno tego prywatnego jak i profesjonalnego.
Duża dawka pozytywnej energii, pasja dla sportu i życia, maratonka.